Кошти, зекономлені Україною завдяки знижці на російський газ, будуть спрямовані на модернізацію економіки. Про це, як передає кореспондент Forum'у, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Вчора відбулася історична подія. Після 3,5 років дії газового контракту, який день за днем знекровлював вітчизняну економіку, Президенту України вдалося поставити крапку в історії зради національним інтересам. Глава держави домовився про економічно обґрунтовану ціну з 1 січня і до кінця дії контракту. А це відкриває можливості для української промисловості, енергетики, ЖКГ, це дозволить використовувати кошти на модернізацію економіки», - сказав він

За словами глави уряду, вчора був підписаний ще один важливий договір.

«Я кажу про домовленості, які допоможуть ліквідувати всі обмеження в торговельно-економічних відносинах та підвищити обсяг товарообігу. Ми піднімаємо планку до рівня 2011 року і вище», - заявив Азаров.

Також він нагадав, що Президент підписав договори, які дозволять Україні реалізувати масштабні проекти розвитку та модернізації промисловості, інфраструктури і т.д.

«Загалом, вчора було підписано широке коло договорів, яке відкриває для країни хороші перспективи на наступні роки», - вважає прем'єр.

Нагадаємо, 17 грудня у Москві під головуванням Президента України Віктора Януковича і президента Російської Федерації Володимира Путіна пройшло шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

За підсумками засідання підписано 14 документів.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159