Наступне, сьоме засідання Українсько-Російської міждержавної комісії відбудеться у 2014 році в Україні. Про це Президент України Віктор Янукович сказав у Москві після підписання двосторонніх документів, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми домовилися, і це зафіксовано в підсумковому протоколі комісії (провести наступне, сьоме засідання у 2014 році в Україні - Ред.)», - зазначив Янукович.

Глава держави подякував російським та українським чиновникам за плідну роботу в рамках роботи шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

«Я знаю, що ця робота не була б на такій оптимальній швидкості, якби не політична воля Володимира Путіна», - зазначив Президент.

За словами Глави держави, під час засідання сторони проаналізували причини, які призвели до падіння товарообігу між країнами, заморожування деяких спільних проектів.

«Нам з цього необхідно буде винести уроки на майбутнє», - сказав Янукович.

Він підкреслив, що першочергову увагу Україні і Росії необхідно буде приділяти поглибленню торгово-економічного співробітництва і реалізації спільних проектів у всіх сферах, що становлять взаємний інтерес.

Нагадаємо, за підсумками засідання 17 грудня Українсько-Російської міждержавної комісії підписано низку документів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

305