«Газпром» і «Нафтогаз» підписали доповнення, яке дає можливість «Газпрому» знизити ціну на газ для України майже на третину, повідомив президент РФ Володимир Путін після підписання документа.

Доповнення до контракту «Газпрому» і «Нафтогазу України» передбачає зниження ціни російського газу для української держкомпанії до 268,5 долара за тисячу кубометрів, пише РІА «Новости».

«Газпром» і «Нафтогаз» підписали доповнення, яке дає можливість «Газпрому», що він і має намір робити, - продавати Україні газ за ціною 268,5 долара за тисячу кубів. Зараз ця ціна близько 400 доларів була», - сказав Путін на прес-конференції за підсумками засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

Як раніше повідомляв ForUm, під час зустрічі президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна очікується підписання документа, що дозволяє знизити рівень ціни на газ для України до середньоєвропейського, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

17 грудня у Москві під головуванням Президента України Віктора Януковича і президента Російської Федерації Володимира Путіна відбудеться шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164