Вечірнє засідання Верховної Ради України не відбудеться. Про це з трибуни парламенту оголосив голова Верховної Ради Володимир Рибак після тривалих переговорів з народними депутатами від опозиції, передає кореспондент Forum'у.

«Шановні народні депутати, давайте завершимо розгляд питань і роботу Верховної Ради, а завтра о 10.00 я пропоную, щоб депутати розглянули (призначення дати проведення місцевих виборів. - Ред.)», - сказав він.

Крім того, Рибак зазначив, що порядок денний на середу сформований з урахуванням пропозицій від опозиції. «Середа - оскільки опозиція готувала порядок денний, так я і поставив всі опозиційні закони. Подумайте, яким буде рішення, і о 10.00 визначимося, а сьогодні я бажаю всім добра і до зустрічі завтра», - сказав голова ВРУ.

Рибак також наголосив, що вечірнє засідання він не відкривав і відповідно не закривав.

Нагадаємо, сьогодні спікер Володимир Рибак відкрив ранкове засідання Верховної Ради і через декілька хвилин закрив його, оскільки народні депутати від опозиції продовжили блокування трибуни і президії Ради. Проведення вечірнього засідання також було заблоковано.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

138