Низхідна тенденція в динаміці CDS на українські єврооблігації говорить про деяке зняття напруги в секторі зовнішніх запозичень. Про це йдеться в аналітичному огляді експертів Єврогазбанку.

«Активізація дій українського уряду щодо налагодження конструктивного діалогу з ЄС стосовно підписання Угоди про Асоціацію була позитивно сприйнята інвесторами на борговому ринку», - пишуть вони.

Зокрема, за словами аналітиків, незважаючи на зростання прибутковості американських боргових паперів (UST’10: +2 б.п. за тиждень до 2,88%), дохідності українських єврооблігацій під кінець тижня трохи знизилися.

Найбільш помітним стало зниження прибутковості випуску «Україна -14» на 2,64 п.п., до 15,87%. Прибутковість бенчмарку «Україна-17» за аналогічний період знизилася на 0,25 п.п. Прибутковість довгострокового випуску «Україна-21» за тиждень опустилася на 0,26%, до 11,08%.

«Понижувальна тенденція простежувалася також в динаміці CDS на українські єврооблігації, що говорить про деяке зняття напруги в секторі зовнішніх запозичень», - підсумували в Єврогазбанку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127