Українська гривня демонструє один з найвищих рівнів стабільності в світі. Про це в ексклюзивному коментарі журналістам каналу БТБ розповів відомий фінансист Андрій Оністрат.

«...Я не знаю, що може бути більшим показником стабільності, ніж стабільний курс протягом 4,5 років, який коливається, умовно кажучи, на 2%. А так коливання значно більше - це десятки відсотків протягом незначного періоду, наприклад, трьох місяців. Більш стабільної валюти я просто не знаю», - зазначив фінансист.

Він також висловив переконання, що фінансовий сектор не отримав відчутного впливу від політичної ситуації.

Зараз, на його думку, ситуація в банківській системі значно стабільніша порівняно з кризою у 2008 році.

При цьому експерт віддав належне Нацбанку за підтримання стабільності у фінансовій сфері.

«Нацбанк досить швидко прийняв рішення про надання рефінансування більшості українських банків - це їх задовольнило» , - зазначив він.

Експерт також підкреслив, що гривня і надалі буде стабільною, і застеріг громадян від невиправданих переведень гривневих депозитів у валютні.

«Я вважаю, що не варто людям забирати гривневі депозити або переводити в доларові, тому що це перш за все втрата. Це також страх. Якщо у тебе страх перевершує здоровий глузд, то, забравши депозит, ти не отримуєш відсотки», - сказав він і додав, що при переведенні гривневого депозиту в доларовий вкладник також більше втратить, ніж отримає доходів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1307