Президент України Віктор Янукович сподівається, що газові питання з Росією будуть врегульовані на взаємовигідних умовах.

Про це він заявив на початку двосторонньої зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у рамках засідання Міждержавної українсько-російської комісії.

Янукович зазначив, що на сьогоднішній день українська сторона розглядає пропозиції щодо врегулювання цін на газ, отриманий від Росії, повідомляє «УНІАН».

«Сподіваюся, що та програма, яку запропонував «Газпром» Україні, і «Нафтогаз» зі свого боку бачить також свої можливості. Я думаю, що ми з вами не будемо перешкоджати їхнім домовленостям, і ми відрегулюємо ці питання на засадах взаємної вигоди», - сказав Янукович.

Як раніше повідомляв ForUm, глава «Газпрому» Олексій Міллер, який візьме участь у зустрічі президентів Росії і України Володимира Путіна і Віктора Януковича, не планує обговорювати з українськими колегами тему створення тристороннього газотранспортного консорціуму.

17 грудня у Москві під головуванням Президента України Віктора Януковича і президента Російської Федерації Володимира Путіна проводиться шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160