Глава «Газпрому» Олексій Міллер, який візьме участь у зустрічі президентів Росії і України Володимира Путіна і Віктора Януковича, не планує обговорювати з українськими колегами тему створення тристороннього газового консорціуму.

«Питання тристороннього консорціуму вже давно не є предметом переговорів між «Газпромом» і «Нафтогаз України», - заявив Міллер журналістам, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв вважає, що Україні не цікава модернізація її газотранспортної системи за участю Росії.

Кабінет Міністрів України затвердив робочий проект модернізації і ремонту ділянки магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород». Модернізація газотранспортної системи (ГТС) України вимагає $5,3 млрд інвестицій.

У свою чергу Росія в переговорах з Україною щодо створення консорціуму з управління газотранспортною системою пропонувала для реалізації білоруський варіант.

Питання про створення російсько-українського газотранспортного консорціуму закрите, заявив в кінці листопада 2013 року радник президента РФ Сергій Глазьєв.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1007