Державний бюджет на 2014 рік формувався на основі договорів з державами-партнерами України. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, на брифінгу журналістам заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Формування держбюджету-2014 було зав'язано на певному векторі нашої держави, на тому, чи будуть підписані якісь документи. Враховуючи, що Угода з ЄС не підписана, враховуючи, що сьогодні йдуть переговори з російськими властями і ми очікуємо підписання певних документів, уряд зможе визначитися з параметрами у зв'язку з ціновою політикою на газ», - сказав Єфремов.

За його словами, нардепи вже сьогодні отримають для ознайомлення проект держбюджету.

«Ми сподіваємося, що сьогодні отримаємо проект бюджету, який завтра буде розглядатися на засіданні уряду, щоб почати з ним працювати. А завтра, якщо документ буде прийнятий, ми почнемо розглядати його в комітеті. Ми хочемо прискорити процедуру, і просимо уряд сьогодні дати ознайомитися з проектом бюджету, який буде затверджуватися завтра, тому що у депутатів можуть виникнути питання», - додав він.

Як повідомляв ForUm, голова Верховної Ради України Володимир Рибак доручив парламентським комітетам підготувати разом з урядом проект держбюджету на 2014 рік.

Раніше Єфремов заявив, що проект бюджету на 2014 рік, затверджений Кабінетом Міністрів, може бути переданий до Верховної Ради вже завтра, 18 грудня.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

89