Робота Верховної Ради буде розблокована шляхом переговорів найближчим часом, оскільки ніхто з народних депутатів не хоче йти на дострокові вибори. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, журналістам у кулуарах ВР заявив голова Комітету з питань регламенту, народний депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко.

«Верховна Рада буде розблокована з допомогою переговорів. Насправді жоден депутат, крім лідерів партій, не хоче дострокових парламентських виборів. А якщо так і далі буде (робота ВР буде заблокована. - Ред.), 6 січня Президент отримає право розпустити парламент. У цій ситуації кожен нардеп, який пройшов передвиборну кампанію, який витратив гроші, здоров'я, не отримав нічого натомість, він насправді не хоче йти на вибори. Тому я прогнозую м'яке блокування», - зазначив депутат.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи планується проведення виїзного засідання ВР, Макеєнко сказав, що за його прогнозами, цього робити не доведеться, оскільки парламент все-таки запрацює. «Вибачте, всі хочуть на Новий рік», - сказав він.

Макеєнко також зазначив, що в його комітеті не зареєстровано жодної постанови про зміну календарного плану, що передбачає роботу ВР під час свят. «Кому воно треба, до того ж парламент зараз заблокований», - підкреслив він.

Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні, 17 грудня, перед початком пленарного засідання народні депутати від опозиції заблокували трибуну і президію Верховної Ради.

Після чого голова Верховної Ради України Володимир Рибак відкрив і відразу ж закрив засідання ВР.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

97