Печерський районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою запорізькому бізнесменові Євгену Анісімову, відомому в кримінальних колах за прізвиськом Анісім, якого звинувачують в низці злочинів, включаючи здирництво.

Відповідне рішення за поданням органів слідства та прокуратури обрав сьогодні слідчий суддя Печерського райсуду Козлов. Як повідомив журналістам адвокат Анісімова Андрій Федур, суд взяв до уваги аргументи сторони обвинувачення, яка обґрунтовувала необхідність продовження терміну арешту Анісімова тим, що той у разі обрання іншого запобіжного заходу, не пов'язаного з перебуванням під вартою, може ухилятися від слідства, тиснути на свідків тощо, повідомляє «УНІАН».

Разом з тим Федур зазначив, що згідно з постановою суду протягом п'яти діб сторона захисту оскаржить в апеляційному порядку вказане рішення.

Як раніше повідомляв ForUm, 21 жовтня співробітники міліції затримали кримінального авторитета на прізвисько Анісім в міжнародному аеропорту «Бориспіль» в рамках розпочатого в Запоріжжі розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу (вимагання, що завдало майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень).

22 жовтня районний суд Запоріжжя заарештував на 2 місяці затриманого за підозрою у вимаганні кримінального авторитета Анісіма.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255