Голова Верховної Ради України Володимир Рибак вважає, що робота парламенту завтра залежатиме від результатів зустрічей українських властей з російськими. Про це він повідомив на брифінгу після погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Forum'у.

«Чи працюватиме завтра парламент? Я вважаю, що 50 на 50. Це залежатиме від завтрашньої зустрічі нашої влади з російською. Всі чекатимуть, яке рішення вони приймуть. Я знаю, що будуть підписані двосторонні вигідні економічні договори. Питання про вступ України до Митного союзу там розглядатися не буде. Керівники опозиції самі все побачать, і парламент запрацює», - вважає Рибак.

При цьому, за його словами, можливість виїзного засідання Ради не розглядалася і розглядатися не буде.

«Хочу нагадати, що парламент - це вищий законодавчий орган України. Це не політичний клуб, куди «хочу прийду, а хочу не прийду». В касу всі ходять за зарплатою регулярно. Нардепів вибрали 45 мільйонів українців, тому вони зобов'язані виконувати свої функції. Я роздав керівникам комітетів і фракцій порядок денний на тиждень. Парламент повинен працювати, а як воно буде - побачимо», - додав голова ВРУ.

Нагадаємо, лідери опозиції сьогодні не прийшли на засідання погоджувальної ради Верховної Ради.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

88
Классические туфли мужские