Головний результат переговорів у Брюсселі - це те, що ніякої паузи в процесі євроінтеграції України немає. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов в інтерв'ю на телеканалі Euronews.

«Конструктивний діалог, складний, відвертий. Але це той діалог, на який ми розраховували. Я дуже радий нашій зустрічі. Думаю, обидві сторони бачать, куди рухатися і яка мета», - зазначив він.

Перший віце-прем'єр підкреслив, що стратегічним завданням нашої країни є євроінтеграція, і обидві сторони працюють над створенням дорожньої карти, яка незабаром і призведе до підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. «Це робочий документ, який ми розробляємо, і який крок за кроком буде характеризувати шлях наших переговорів. Дорожня карта покаже в термінах, в графіках, в конкретних діях, коли ми прийдемо до підписання».

За словами Арбузова, зараз також ведуться активні переговори з Міжнародним валютним фондом про терміни і суми кредиту. «Що стосується МВФ, то ми ведемо переговори про конкретну суму, з конкретними термінами. У меморандумі ми обговорюємо суму в 15 мільярдів. Переговори тривають. Кінцеві цифри стануть відомі після того, як ми підпишемо меморандум», - сказав він.

Перший віце-прем'єр уточнив, що зараз йде дискусія про жорсткі вимоги МВФ щодо підвищення тарифів: «З приводу цього ми дискутуємо. Ми шукаємо, зближуємо наші позиції тарифної, бюджетної та монетарної політики».

Нагадаємо, перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов 12 грудня перебував з візитом у Брюсселі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2972