Прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував включити українських промисловців у робочу групу, яка продовжить консультації з Євросоюзом про укладення Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом. Про це він заявив під час зустрічі з керівництвом вітчизняних промислових та аграрних підприємств, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Уряд, безумовно, врахує ваші пропозиції при обговоренні з Європейською комісією всіх питань. Також я пропоную залучити до переговорного процесу не тільки представників уряду, але й наших промисловців, аграріїв, для того щоб всі питання обговорювалися з урахуванням думок та інтересів нашої економіки», - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр нагадав, що Україна взяла паузу в підписанні Угоди про асоціацію, для того щоб зважити всі ризики і визначити шляхи та схеми, реалізація яких дозволить мінімізувати втрати від імплементації технічних регламентів ЄС.

«Ми повинні оцінити, яким чином ми будемо далі рухатися з точки зору підготовки підписання Угоди про асоціації з ЄС. Ми взяли паузу для того, щоб зважити всі ризики, знайти схеми, реалізація яких дозволить максимально підготувати нашу промисловість до умов відкритого ринку з ЄС», - сказав Азаров.

Нагадаємо, на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна і ЄС не підписали Угоду про асоціацію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

113