У працівників органів внутрішніх справ є оперативна інформація про провокації, що плануються з метою дестабілізації обстановки під час проведення мирних акцій у столиці. Про це заявив виконуючий обов'язки начальника ГУ МВС України в місті Києві, генерал-майор міліції Валерій Мазан.

Він закликав учасників акцій бути пильними, не піддаватися на провокації, не дозволяти втягувати себе в ситуації, пов'язані з порушенням громадського порядку, поважати один одного і діяти згідно з чинним законодавством.

«Шановні батьки, подбайте про своїх дітей і захистіть їх від можливих несподіваних і неприємних ситуацій, які можуть виникнути через підбурювачів в місцях масового скупчення людей», - цитує його слова прес-служба МВС.

Мазан сподівається, що свідомість людей допоможе попередити можливі провокації. «Закликаю людей надавати в органи внутрішніх справ інформацію щодо осіб, які під час масових громадських акцій мають при собі предмети для нанесення тілесних ушкоджень (палиці, ланцюги, металеві прути і т.д.). Міліція готова і буде реагувати на всі звернення. Наша співпраця допоможе попередити будь-які спроби ускладнити ситуацію і нейтралізувати правопорушників», - сказав представник МВС

Він підкреслив, що у разі порушень правопорядку, міліція діятиме відповідно до чинного законодавства. «Ми будемо негайно реагувати, в рамках закону, на погрози працівникам правоохоронних органів і членам їхніх сімей. Підкреслюю - подібні загрози тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Одночасно я вимагаю від своїх колег суворо дотримуватися вимог Присяги, не порушувати дисципліну і Закон», - підсумував Мазан.

Як раніше повідомляв ForUm , після того, як в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

Акція протесту на Майдані Незалежності в Києві триває.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127