У США оголошені номінанти на премію «Золотий глобус». Про це повідомляється на сайті премії. Найбільшу кількість номінацій отримали дві картини - історична драма «12 років рабства» Стіва Маккуїна і комедія «Афера по-американськи» Девіда О. Рассела. Обидва фільми претендували на нагороду в семи категоріях.

Зокрема, «12 років рабства» висунутий на «Золотий глобус» як кращий драматичний фільм, а також за кращу режисерську роботу, кращий сценарій і кращу акторську роботу (Чіветель Еджіофор). «Афера по-американськи» - за кращий сценарій, кращу акторську роботу в комедії або мюзиклі (Крістіан Бейл, Емі Адамс) та як найкращий фільм у категорії «комедія або мюзикл».

На другому місці за кількістю номінацій - фільм Олександра Пейна «Небраска» про батька-алкоголіка, який виграв мільйон і їде разом зі своїм сином за виграшем з Монтани в Небраску. Картину висунули на нагороду як «Кращий комедійний фільм або мюзикл», також вона представлена в номінаціях «Краща режисерська робота» і «Кращий сценарій».

Фільми «Гравітація» і «Капітан Філліпс» представлені в чотирьох номінаціях кожен. Режисери обох фільмів - Альфонсо Куарон і Пол Грінграсс - висунуті на здобуття нагороди за кращу режисуру. Також обидві картини претендують на отримання «Золотого глобуса» в номінації «Кращий драматичний фільм», пише «Lenta.ru».

Крім «Гравітації», «Капітана Філліпса» і «12 років рабства», за звання кращого драматичного фільма будуть змагатися картини «Гонка» та «Філомена». Кращим драматичним серіалом може стати «У всі тяжкі», «Абатство Даунтон», «Гарна дружина», «Картковий будиночок» і «Майстри сексу».

У категорії «Кращий комедійний фільм або мюзикл» представлені картини «Афера по-американськи», «Вона», «Всередині Льюіна Девіса», «Небраска», «Вовк з Уолл-Стріт». На звання кращого міні-серіалу висунуті «Американська історія жахів: Шабаш», «За канделябрами», «Танці на межі», «Вершина озера» та «Біла королева». 

71-а церемонія вручення премії «Золотий глобус» відбудеться 12 січня 2014 року в Лос-Анджелесі. Ведучими церемонії виступлять Тіна Фей і Емі Полер. Помічницею ведучих стане дочка актора Кевіна Бейкона та актриси Кіри Седжвік Сози Бейкон.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

347
Классические туфли мужские