Міністр закордонних справ України Леонід Кожара вважає, що основним шляхом врегулювання внутрішньополітичної ситуації в країні мають стати переговори всіх сторін конфлікту, а залучення іноземних посередників є крайнім заходом.

«Мені здається, що це крайній захід, який показав би нездатність і уряду, і опозиції до конструктивних переговорів. І якщо таке станеться, то ми, звичайно, можемо вдатися до послуг якихось дуже впливових посередників», - сказав глава МЗС в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

На його думку, найбільш оптимальною є пропозиція з боку влади з приводу того, щоб сісти за стіл переговорів, сформулювати їхній порядок денний і почати обговорення найбільш актуальних питань.

Міністр також нагадав, що українській стороні вже надійшли пропозиції відомих європейських політиків з приводу надання необхідних посередницьких послуг у врегулюванні ситуації всередині країни. Зокрема, за словами Кожари, таку ідею озвучив генсек Ради Європи, з подібними пропозиціями виступає і ЄС.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович запросив представників політичних сил, громадськості, духовенства до загальнонаціонального діалогу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

301
Туфли осень-зима Everest