Поки що міліція не знайшла жодного автора неправдивих повідомлень про недавні мінування станцій метро, вокзалів, аеропортів Києва. Про це у четвер повідомив начальник управління по зв'язках з громадськістю МВС Сергій Бурлаков.

«Поки що ми не знайшли автора або авторів повідомлень про недавні мінування Києва. Тепер ми знаємо номери телефонів «мінерів» і проводяться всі необхідні слідчі дії. Зазвичай більше половини таких випадків ми розкриваємо», - сказав він.

Бурлаков пояснив, що неможливо спрогнозувати, скільки часу знадобиться, щоб визначити, хто є автором цих повідомлень, повідомляє «Укрінформ».

«Коли мінує школу якийсь підліток, щоб не писати контрольну роботу, то його легше знайти, тому що він не розуміє, як працюють правоохоронні органи. А коли це хтось робить свідомо, як недавній «мінер» - це складніше, і вимагає більше часу», - зазначив він.

Нагадаємо, 11 грудня міліція евакуювала людей з приміщень Центрального і Південного київських залізничних вокзалів і з терміналів аеропортів «Бориспіль» і «Київ» (Жуляни) у зв'язку з анонімним повідомленням про замінування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

81