Депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Володимир Макеєнко виступає за проведення закритого засідання парламенту для врегулювання ситуації в Україні. Про це він сказав в інтерв'ю виданню «День».

«Я намагаюся пояснити своїм колегам - давайте зберемо позачергову сесію Верховної Ради. Нехай вона проходить у закритому режимі: без ЗМІ, без помічників, запрошених», - зазначив він.

На його думку, вирішення питання в парламенті логічно, оскільки там представлені всі політичні сили.

«І будемо сидіти стільки, скільки знадобиться, щоб знайти вихід із ситуації», - підкреслив депутат, повідомляють «Українські новини».

Також Макеєнко засуджує вимогу опозиції провести дострокові вибори Президента і Ради.

«...Одна зі сторін хоче прискорити 2015 рік. А ми говоримо, що календар є календар. З порядку денного також потрібно зняти перевибори Верховної Ради... Коли ці вибори повинні відбутися, за якою системою? А що потім?» - обурений Макеєнко.

На запитання про те, звідки походить джерело ескалації конфлікту, Макеєнко відповів, що як тільки в країні починає стабілізуватися ситуація, відразу ж активізуються зовнішні сили.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович запросив представників політичних сил, громадськості, духовенства до загальнонаціонального діалогу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

183
Классические туфли мужские