Політична нестабільність знижує шанси на отримання Україною права проводити зимову Олімпіаду 2022 року.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, юнацьких олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських іграх, всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, яке відбулося в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа», повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Політична нестабільність в Україні знижує наші шанси на успішне проходження відбіркового туру», - сказав Азаров.

При цьому він підкреслив, що чим швидше ця ситуація буде нормалізована, тим вищі шанси у країни.

Прем'єр підкреслив, що проведення Олімпіади-2022 у Львові активізує розвиток спортивної інфраструктури регіону.

За його словами, для вирішення такого завдання необхідно буде спрямувати значні кошти в розвиток інфраструктури. «Адже жоден інвестор, жодне сучасне виробництво не прийде туди, де не розвинена інфраструктура - це альфа і омега сучасного бізнесу», - вважає він.

Як повідомляв ForUm, після того як у ніч на 30 листопада на Майдані відбулися сутички між правоохоронцями та учасниками мітингу, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що влада зацікавлена в розслідуванні конфлікту на Майдані між мітингувальниками і силовиками.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

169