Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що силового розгону Майдану в Києві не буде. Про це йдеться в заяві Азарова, розміщеній на його персональному сайті.

«Наші політичні опоненти намагаються всіма можливими способами підтримувати напругу. Вони поширюють плітки, однією з яких є можливість силового розгону Майдану. Цього не буде! Сила до мирних демонстрантах застосовуватися не буде», - запевнив прем'єр.

Він також закликав усіх громадян не провокувати представників правоохоронних органів на сутички, дотримуватися законів, зберігати спокій і не піддаватися на провокації.

«Щоб восторжествувала справедливість, а не горезвісна «революційна доцільність», країні потрібна стабільність. Потрібне прозоре розслідування і покарання винних. Потрібна практична робота зі створення кращих умов для асоціації і зони вільної торгівлі з ЄС. Саме цим влада і займається і відкрита для діалогу, для громадського контролю та взаємодії», - зазначив Азаров.

«Варто пам'ятати, що саме вибори, а не мітинги з концертами є головним інструментом демократії. І ті, хто дотримується істинно демократичних цінностей, повинні цей принцип оберігати і підтримувати! А ті, хто переслідує інші цілі, якраз шукають способи свого політичного працевлаштування недемократичними методами», - додав глава уряду.

На його думку, зараз потрібно зупинитися і спокійно розібратися в тому, що відбувається. «Хто і чому не хоче, щоб найгостріші питання вирішувалися шляхом переговорів? Хто не хоче, щоб мирно спілкувалися люди різних поглядів і в цивілізованій дискусії доводили свою правоту? Я стверджую, що немає жодної проблеми, які викликали протести і протистояння, щодо якої не можна було б досягти взаєморозуміння і справедливого рішення», - підсумував Азаров.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович закликав представників політичних сил, громадськості, духовенства до загальнонаціонального діалогу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

172
Туфли осень-зима Everest