Голова Верховної Ради України Володимир Рибак сподівається, що представники опозиції приєднаються до загальнонаціонального круглого столу «Об'єднаємо Україну», започаткованого першим президентом України Леонідом Кравчуком і спрямованого на пошук мирного виходу з кризи, що є в державі. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Виступаючи під час роботи круглого столу, керівник парламенту підкреслив, що першими на Майдан вийшли студенти, молодь «без політичних гасел, вони висловлювалися на підтримку євроінтеграції України, саме тому вони і назвали свій майдан «євромайданом». Опозиція ж, за його словами, використала цю протестну енергію молоді для реалізації власних амбіцій.

При цьому він звернув увагу на те, що українські опозиційні сили і лідери активно використовують зовнішньополітичні інструменти тиску на владу в Україні, вимагаючи «міжнародного посередництва», не йдучи на конструктивний діалог з владою.

Рибак підкреслив важливість всебічного об'єктивного розслідування і оцінки всіх правопорушень, що були останнім часом.

Нагадаємо, на друге засідання круглого столу з обговорення пропозицій громадськості щодо відновлення політичної стабільності в Україні не прийшли представники опозиції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

151