В існуючих політичних умовах Міністерство аграрної політики та продовольства продовжує працювати в штатному режимі і системно виконувати свої обов'язки. Також у всіх регіонах продовжують свою роботу сільськогосподарські підприємства, а студенти аграрних ВНЗ - навчання. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк на брифінгу в Кабміні.

Міністр також зазначив, що на відомство покладено таке важливе завдання, як забезпечення продовольчої безпеки, незважаючи на політичні обставини.

«В нинішніх політичних умовах Мінагрополітики продовжує системно працювати. Оскільки у нашого відомства дещо інші завдання, які повинні виконуватися в будь-якій ситуації і незалежно від політичних обставин. Насамперед, це забезпечення продовольчої безпеки. Адже це базова функція аграрного сектору», - зазначив Присяжнюк.

За словами міністра, зараз відомство визначило для себе першочергові завдання. Насамперед, необхідно сформувати стабільні запаси борошна, круп, цукру в Аграрному фонді, моніторити і забезпечувати стабільність споживчих цін на соціальні сорти хліба в розрізі регіонів. Також перед Міністерством стоять такі завдання, як розвиток експортної діяльності в аграрному секторі, розробка оптимальних механізмів державної підтримки, підготовка до весняно-польової кампанії, дерегуляція господарської діяльності, розвиток саморегулювання ринків і т.п.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

99