Перший президент незалежної України Леонід Кравчук пропонує окремо підписати політичну і економічну складові Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це він заявив під час зустрічі Президента України з екс-президентами.

«Що стосується європейської інтеграції - цей курс держави незмінний», - заявив він.

За його словами, при вступі в ЄС Україна повинна захистити свої інтереси у сфері економіки, проте цей процес може зайняти тривалий час.

«Тому у нас є думка поділити цю проблему на дві частини: політичну і економічну. Політичну частину підписуємо, а економічну вирішуємо вже в рамках Асоціації», - сказав він.

При цьому Кравчук висловив упевненість, що таким чином вирішити дану проблему буде набагато легше. «Тому що інвестиції і все інше вже будуть йти в Україну, як державу, яка знаходиться в Асоціації. Поки що ми збоку, і на нас дивляться, як не на своїх, а на чужих», - додав він.

Нагадаємо, на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна і ЄС не підписали Угоду про асоціацію.

Президент Віктор Янукович підтвердив наміри України в найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив створити міжвідомчу комісію з питань впровадження торговельно-економічних та секторальних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і провести її засідання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

197