За останні два роки співпраці України з Китаєм товарообіг між країнами збільшився до 10 млрд. доларів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з трьома президентами України.

«Що стосується Китаю, вважаю, що у нас є велика перспектива (співпраці. - Ред.). У нас товарообіг за останні 2 роки збільшився до 10 млрд. доларів», - сказав Янукович.

За його словами, існує і подальша перспектива зростання товарообігу.

«І це наші національні інтереси. Це перспектива, яку, я вважаю, найближчим часом відчує українське суспільство», - підкреслив він.

Президент зазначив, що його останній візит до Китаю був не випадковим. «Нам треба шукати ринки збуту нашої продукції, партнерів, з якими ми б могли побачити спільні інтереси, які б пішли на користь нашим країнам», - підсумував Янукович.

Нагадаємо, китайські інвестори профінансують будівництво в Україні заводів з виробництва синтетичного газу, низку проектів у сфері відновлюваної енергетики та портової інфраструктури. Відповідні документи було підписано в ході офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до КНР.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

120