Україна домовилася з Європейським Союзом про створення таких умов, при яких підписання Угоди про асоціацію не буде обмежувати інтереси вітчизняної економіки. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук, відкриваючи засідання загальнонаціонального круглого столу для знаходження компромісу.

«Українська делегація виїжджає в Брюссель. Вона буде вирішувати питання, пов'язані з економічною частиною Угоди. Є домовленість з ЄС, що будуть здійснені такі кроки, які дозволять Україні підписати Угоду без пригнічення своїх інтересів», - зазначив він.

На думку Кравчука, Угода про асоціацію з ЄС може бути підписана в березні 2014 року. «Сказано так: якщо зі сторони Євросоюзу, зокрема Єврокомісії, будуть виконані всі наміри і обіцянки, що комісія приступить до роботи негайно і вони встигнуть спільно з українською делегацією до березня, то в березні наступного року Угоду буде підписано», - заявив він.

Нагадаємо, на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна і ЄС не підписали Угоду про асоціацію.

Президент Віктор Янукович підтвердив наміри України в найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов доручив створити міжвідомчу комісію з питань впровадження торговельно-економічних та секторальних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і провести її засідання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158