У 18-у лікарню Києва (бульвар Тараса Шевченка, 17) вчора поступили четверо демонстрантів, які постраждали під час тисняви на Майдані Незалежності.

Один прооперований, троє інших знаходяться в задовільному стані.

Постраждала студентка Ольга К. з Івано-Франківська розповіла, що після інформації про можливий штурм наметового містечка натовп притиснув її до огорожі і вона сильно поранила руку.

Нагадаємо, що вчора, 9 грудня, на Майдані Незалежності серед учасників антиурядових демонстрацій почалася паніка. Про це через соціальні мережі повідомляли свідки подій. «У тих квадратах, які найближче розташовані до огорож, вже починається паніка», - написала у Фейсбуці Олена Шевченко. «Люди бігають з криками «Допоможіть», «Випустіть нас звідси», «Всіх грошей не заробиш». Загони самооборони, сформовані опозицією, не дають їм виходити», - пише у Фейсбуці киянин Олег, повідомляє «From-UA».

«Людей не випускають. Їх фактично тримають на Майдані, як гарматне м'ясо», - написав у Твіттері Олександр, який приїхав на мітинг з Кіровограда. «Не знаю, наскільки це правда, але одна жінка сказала, що «свободівські» молодчики не випустили її зі словами «Вам заплатили, ось і сидіть». Якийсь жах», - підкреслює у своєму повідомленні Андрій з Житомирської області.


Ситуація, за словами очевидців, ускладнювалася тим, що оперативно вибратися з Майдану через найближчі станції метро не було можливості - через повідомлення про можливе замінування, всі підступи до них були закриті ще вдень (станції «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Театральна»).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147