У київську міліцію втретє за добу надійшло повідомлення про замінування станцій метрополітену «Майдану Незалежності» і «Хрещатик». Про це Forum'y повідомила начальник прес-служби київського метрополітену Наталія Шумак.

Станції працюють тільки на вихід для евакуації пасажирів. «О 10:00 для входу пасажирів закрили станцію «Майдан Незалежності». Зараз вживаються заходи для закриття станції «Хрещатик». Уже перекритий перехід між цими станціями», - заявила Шумак.

За її словами, на місце події викликані співробітники міліції і ДСНС, які проведуть перевірку цих станцій на наявність вибухонебезпечних предметів.

«Ми будемо чекати дозволу лінійного управління міліції в метрополітені на відкриття станцій. Після цього дозволу ми готові відновити нормальну роботу»,- додала вона.

Нагадаємо, у понеділок, 9 грудня, вранці були закриті на вхід і вихід три станції метро «Театральна», «Хрещатик» і «Майдан Незалежності». Причиною закриття станцій та евакуації пасажирів став анонімний дзвінок про мінування станцій.

Пошук вибухівки тривав приблизно 6 годин. Близько 16.00 була відкрита станція «Театральна», а близько 19 години відновили роботу станції «Майдан Незалежності» і «Хрещатик».

О 22 годині з'явилося повідомлення про повторне замінування станцій «Майдан Незалежності» і «Хрещатик».

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення про закладення вибухових пристроїв.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194
Классические туфли мужские