Правоохоронці розшукали п'ятьох дітей, заяви про зникнення яких надійшли до підрозділу міліції, повідомляє УЗГ МВС України.

У період з 26 листопада по 9 грудня в органи внутрішніх справ надійшло 18 повідомлень про факти самовільного залишення дітьми свого місця проживання. 7 повідомлень стосуються дітей, позбавлених батьківського піклування, які самовільно залишили навчальні заклади або центри соціально-психологічної реабілітації.

Зараз вже знайдено 5 з цих «мандрівників». Однак правоохоронців турбують ті обставини, за яких вони виявляють дітей і повертають їх до місця проживання або навчання.

В Управлінні кримінальної міліції у справах дітей МВС України зазначають, що на даний момент правоохоронці з'ясовують долю ще 13 неповнолітніх віком від 11 до 17 років. У працівників міліції, які здійснюють їх розшук, є серйозні підстави вважати, що підлітки зараз можуть перебувати в центрі столиці, беручи участь у подіях на Майдані Незалежності та прилеглій території.

Працівники органів внутрішніх справ продовжують здійснювати всі необхідні розшукові заходи, щоб знайти дітей і повернути їх до місця проживання.

Нагадаємо, що станом на сьогодні, 9 грудня, міліцією вже встановлено місцезнаходження 30 українців, які зникли під час проведення масових заходів у Києві.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

139