Вашингтон закликає Москву вплинути на мирне врегулювання ситуації в Україні і знову висловлює свою підтримку на користь європейського вибору цієї країни.

Дане питання обговорювалося на зустрічах у Москві заступника держсекретаря США у справах Європи і Євразії Віторії Нуланд.

«Заступник держсекретаря Нуланд висловила глибоку стурбованість США з приводу ситуації в Україні і закликала російську сторону до мирного врегулювання проблеми, забезпечення захисту людської гідності і прийняття політичного рішення», - повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на посольство США у Москві.

«Заступник держсекретаря США чітко роз'яснила російським колегам, що США підтримують вибір України на користь Європи, ненасильницьке і виключно політичне вирішення сформованої ситуації, а також відновлення економічного благополуччя країни за підтримки Міжнародного валютного фонду», - зазначили в посольстві.

Нагадаємо, на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна і ЄС підписали Угоду про асоціацію.

Президент Віктор Янукович підтвердив наміри України у найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

659