Обшук на вул. Турівській, 19-Б у Києві проведено за санкцією суду, повідомили Forum'у в Управлінні по зв'язках з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

«Цей процесуальний захід здійснений у рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за 2 статтями Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за шахрайство і зловживання службовим становищем»,- йдеться в повідомленні.

У МВС надійшло звернення групи громадян щодо шахрайського заволодіння посадовими особами однієї з комерційних структур майном, що належить заявникам, - комп'ютерною технікою на суму понад 350 тисяч гривень. Крім того, в заяві йшлося про зловживання службовим становищем з боку посадових осіб цієї комерційної структури.

Зазначені відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також зареєстровано кримінальне провадження з правовою кваліфікацією за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У рамках досудового розслідування на підставі рішення суду співробітниками міліції проведено обшук у помешканні зазначеної комерційної структури за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 19 - Б.

«Під час обшуку вилучено комп'ютерну техніку й документи підприємства, що мають доказове значення в кримінальному провадженні», - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

265