У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють, що правоохоронці почали відтісняти протестувальників з проїжджих частин вул. Грушевського, вул. Інститутської, повідомили агентству в МВС України.

«Правоохоронці почали відтісняти мітингувальників з проїжджих частин на вулиці Інститутській, Грушевського, де заблоковано рух. Жодних протистоянь наразі немає», - розповіли у МВС, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У МВС уточнили, що йдеться про відтиснення мітингувальників в урядовому кварталі, щоб розблокувати підступи до адмінбудівель. На Майдані Незалежності такі дії не здійснюються.

У свою чергу в прес-службі київської міліції уточнили, що рішення про відтиснення було прийнято у зв'язку з численними зверненнями, що стосуються блокування проїжджих частин. «У зв'язку з тим, що було багато звернень громадян, а також у зв'язку з тим, що нормальна життєдіяльність міста порушена, було прийнято рішення з допомогою військовослужбовців внутрішніх військ і міліції провести роботи з розгону мітингувальників з проїжджих частин», - пояснили в прес-службі міліції.

Як раніше повідомляв ForUm, блокпост протестувальників біля Кабінету Міністрів на вул. Грушевського демонтований.

На вулиці Круглоуніверситетській представники правоохоронних органів відтіснили мітингувальників.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

485