Напад радикально налаштованих демонстрантів на пам'ятник Леніну став останньою краплею, що наповнила чашу терпіння киян до краю. До такого висновку можна прийти, проаналізувавши недільні повідомлення у блогосфері і різних соціальних мережах.

«Вандали! Ленін їм, бачте, не сподобався. Так нехай їдуть до себе додому і там пам'ятники трощать. Залиште київські пам'ятки нам, самі розберемося», - пише на своїй сторінці в Facebook киянин Сергій.

Обурення жителів міста викликає наплювацьке ставлення не тільки до пам'ятників, але і до інших об'єктів. Зокрема, є питання щодо зіпсованого дорожнього покриття в центральній частині міста: це не тільки продірявлений наметовими кілками асфальт, але і розібрана бруківка біля адміністративних будівель (яку мітингувальники кидали у співробітників спецпідрозділів), пише «From-ua».

«Це все ремонтувати будуть потім знову за наш рахунок. Тобто, як ламаємо - так всі разом, а як розраховуємося - так плати за все Київрада. Гей, понаїхали, годі завдавати шкоди», - ділиться в ЖЖ киянка Оксана.

Окремою темою є поведінка мітингувальників, які справляють свої природні потреби прямо на вулицях міста. Хоча той факт, що організатори мітингу частково вирішили цю проблему за рахунок адміністративних будівель, також не порадував городян. «Я рада, що тепер вони (мітингувальники. - Ред.) перестануть гадити на Хрещатику. Але використовувати Київраду як такий мегасортир - теж не краща ідея», - пише в Твіттері мешканка столиці Наталія.

Серед інших проблем, пов'язаних із великою кількістю приїжджих у центрі Києва, також називають епідеміологічну обстановку, складність проїзду спецтранспорту в центральному районі місті (насамперед, автомобілів швидкої медичної допомоги), складну дорожню ситуацію в усьому місті (затори) та ін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

91