Вихід із ситуації, що склалася в Україні, потрібно шукати саме в парламенті. Про це, виступаючи на мітингу «Збудуємо Європу в Україні», заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Іван Попеску, повідомляє прес-служба ПР.

Народний депутат нагадав, що в той час, коли Україна стояла на роздоріжжі і необхідно було прийняти рішення про незалежність держави, саме Верховна Рада прийняла це рішення, і Україна стала незалежною, а на референдумі народ це підтвердив. Коли приймали Конституцію, також були різні точки зору, але Конституція була прийнята парламентом. У 2004, 2007 роках, коли було протистояння, Верховна Рада теж приймала рішення.

«Я впевнений, що сьогодні також усі рішення повинні прийматися тут, у Верховній Раді, а не на майданах», - підкреслив політик.

За його словами, потрібно сказати політикам, щоб вони прийшли і домовлялися саме у Верховній Раді. «Ми не можемо допустити протистояння, щоб тут проливалася кров, щоб Україна розкололася», - зазначив Попеску.

Є багато прикладів того, як політики не прислухалися до свого народу, а займалися тим, щоб домогтися свого місця у владі: саме так розкололася Грузія, саме так розкололася Молдова, нагадав він.

«Треба сісти за стіл переговорів і возз'єднати Україну. Треба бути пильними і не дати провокаторам зіштовхнути нас», - вважає парламентарій.

Як раніше повідомляв ForUm, опозиція хоче розбити наметове містечко в урядовому кварталі. Біля Кабміну почали будувати барикади.

МВС закликає не підбурювати громадян на скоєння злочинів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

236