Президенти Росії і України Володимир Путін і Віктор Янукович на зустрічі минулої п’ятниці в Сочі обговорили порядок денний двосторонньої міждержавної комісії, засідання якої відбудеться 17 грудня в Москві, питання про можливе приєднання України до Митного союзу не обговорювалося. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

За словами Пєскова, в ході зустрічі значну увагу приділили темі співпраці в енергетичній сфері, при обговоренні якої сторони зблизили свої позиції». «Однак остаточної домовленості досягнуто не було», - підкреслив прес-секретар президента Росії, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що в контексті майбутнього засідання міждержавної комісії Росія-Україна президенти двох країн обмінялися думками щодо можливого продовження і розвитку кооперації в промисловості та високотехнологічних галузях, зокрема, в авіа - і суднобудуванні, ракетобудуванні та космічній сфері».

«Путін і Янукович також розглянули поточний стан та перспективи двостороннього співробітництва у фінансово-кредитній сфері», - сказав прес-секретар президента РФ.

Він зазначив, що «з усіх цих тем переговори найближчим часом буде продовжено на експертному рівні».

«Питання про можливість приєднання України до Митного союзу на зустрічі в Сочі не обговорювалося», - заявив Пєсков.

Нагадаємо, 6 грудня прес-служба Президента України повідомила, що Янукович і Путін обговорили питання торговельно-економічної співпраці в різних галузях економіки та підготовку майбутнього договору про стратегічне партнерство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

267