Міністерство екології та природних ресурсів продовжує роботу над імплементацією в українське законодавство європейських директив, які стосуються екологічних питань. Про це заявив глава відомства Олег Проскуряков під час Телемарафону «Відкрита студія» в ефірі Першого Національного каналу.

Проскуряков підкреслив, що євроінтеграційні прагнення України залишилися незмінними. «Наше міністерство бере участь у цьому процесі. За 29-им Додатком до Угоди про асоціацію (з Європейським союзом. - Ред.) є 31 директива, що стосується екологічних питань, які ми повинні імплементувати в наше законодавство.

За словами міністра, відомство зараз працює згідно дорожньої карти, всі пункти якої мають бути виконані до 2016 року.

При цьому міністр екології та природних ресурсів зазначив, що українські підприємства важкої промисловості на сьогоднішній день ще не готові повною мірою до європейських стандартів. Для цього міністерство проводить роботу з великим бізнесом у цьому напрямку.

«Ми укладаємо тристоронні меморандуми між міністерством, обласними радами, обласними державними адміністраціями і найбільшими підприємствами-забруднювачами, де прописуються ті природоохоронні заходи, які вони повинні зробити», - розповів Проскуряков.

Як заявив міністр, держава теж не стоїть осторонь від цього питання: «З цього року частина екологічного податку рефінансується на екологічні заходи, тобто держава повертає ці гроші».

Коментуючи події на столичному Майдані Незалежності, Проскуряков зазначив, що вони практично ніяк не відбиваються на роботі Міністерства екології та природних ресурсів.

«Ми працюємо в штатному режимі. Всі наші територіальні органи працюють, міністерство працює, виконуємо поставлені перед нами завдання, тому у нас проблем немає ніяких», - підкреслив він.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

154