Прем'єр-міністр України Микола Азаров звернувся до представників опозиції з проханням припинити блокувати роботу державних установ. Про це повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

«Нам доводиться вирішувати питання життєзабезпечення країни, приймати рішення в екстремальній ситуації, коли ми нормально не можемо працювати. Це має припинитися, і в цьому мене підтримали абсолютно всі міністри закордонних справ, з якими ми зустрічалися на 20-му засіданні Ради Міністрів ОБСЄ. Всі вони підтвердили, що це абсолютно ненормально, це абсолютно не європейський шлях розвитку, про який так багато говориться зараз на Майдані», - зазначив Азаров.

За його словами, до столиці приїхала велика кількість людей, які, на жаль, поводять себе не завжди так, як це належить. «Але ті ризики, які вони створюють зараз і є, по суті, серйозною загрозою для безпеки наших громадян, повинні бути припинені і виключені, якщо ми хочемо бути європейською країною. Блокування державних структур - це блокування європейського шляху розвитку, це євросором», - підсумував Азаров.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.


В той же день невідомі здійснили спробу штурму Адміністрації Президента.

Також мітингувальники захопили будівлю КМДА та Будинку профспілок.

Акція протесту на Майдані Незалежності в Києві триває.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

437