Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов попереджає, що екстремістські організації можуть проводити в Києві провокації. Про це, як повідомляє кореспондент Forum'у, він заявив на брифінгу у Верховній Раді.

Депутат підкреслив, що позиція влади щодо мирних зібрань в Україні в цілому і у Києві зокрема - однозначна. «Жодних силових дій не повинно бути», - заявив він.

За словами нардепа, збільшення в столиці кількості правоохоронців пов'язане лише з тим, що на вулиці дуже багато людей і необхідно забезпечувати порядок. «Є професійні підходи. Залежно від кількості людей на мітингу проводяться відповідні розрахунки», - пояснив він.

«Небезпеку становлять екстремістські сили, які в цій ситуації можуть організувати провокації, і з запальними сумішами і так далі. І завдання силових структур захистити мирних людей від участі таких екстремістських сил в цих маніфестаціях», - сказав Єфремов.

Він також закликав мітингувальників не брати участь у силовому захопленні будівель. «Що стосується тих людей, які закликають до взяття штурмом будівель, то всі повинні розуміти, що це провокації і це може погано закінчитися, а правоохоронці зобов'язані охороняти держустанови», - підсумував депутат.

Як раніше повідомляв ForUm, у Києві тривають масові акції громадянського протесту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

181