Керівництво Європейського парламенту ухвалило рішення, що місія екс-президентів Пета Кокса та Олександра Кваснєвського повинна бути готова повернутися в Україну, якщо в цьому буде необхідність.

Таке рішення було прийнято у четвер в Брюсселі на засіданні Конференції президентів, яка є керівним органом Європарламенту, - до неї входять президент, віце-президенти та лідери політичних груп.

«Місія Кокса-Кваснєвського повинна залишатися в стані готовності вирушити в Україну, якщо в цьому є необхідність», - цитує рішення Європарламенту «Інтерфакс-Україна».

Крім того, у грудні-січні президент Європейського парламенту Мартін Шульц оцінить з українським керівництвом і опозицією, чи є від місії користь, щоб знову вирушити в Україну».

Як раніше повідомляв ForUm, у середу в Брюсселі Шульц заявив, що має намір просити Конференцію президентів продовжити роботу місії Кокса-Кваснєвського для того, щоб вона сприяла налагодженню діалогу між владою та опозицією для зниження напруги в Україні.

У кінці листопада член моніторингової місії Європарламенту в Україні екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський заявив, що робота місії ЄП завершується.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

444