Експерти Європейської комісії проводять в Брюсселі «технічну зустріч» для підготовки плану імплементації парафованої Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі.

Про це повідомила на брифінгу для журналістів Майя Кос'янчич, речник Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон, повідомляє «УНІАН».

«Для обговорення різних аспектів імплементації Угоди про асоціацію з глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі та щоб підготувати візит делегації, у нас проходить технічна зустріч сьогодні для підготовки ґрунту для зустрічі, про яку домовилися Президент Баррозу і Президент Янукович», - сказала прес-секретар.

«Переговори проходять не на рівні комісара ЄС, це технічна зустріч», - додала вона, не уточнивши, хто представляє ЄС на переговорах з «технічною місією», яку з української сторони очолює заступник голови Нацбанку України Микола Удовиченко.

Як раніше повідомляв ForUm, 2 грудня під час півгодинної телефонної розмови Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу домовився з Президентом України Віктором Януковичем про візит у Брюссель делегації з України для обговорення імплементації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

Перед візитом делегації проходить візит «технічної місії», і, як очікується, українську делегацію може очолити перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, але Кос'янчич заявила, що «наразі ще не вирішено, на якому рівні будуть представлені делегації».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

208
Туфли осень-зима Everest