Три меморандуми, договір і великий комерційний контракт було підписано за результатами українсько-китайського бізнес-форуму, який відбувся 5 грудня у рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича в Китайську Народну Республіку.

«Україна отримала чіткі перспективи співпраці з китайською стороною в області розробки, виробництва і технічного обслуговування авіаційної техніки, залізничного рухомого складу (в рамках національного проекту «Повітряний експрес»), будівництва портової інфраструктури», - повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

За його словами, буде активізовано співпрацю між діловими колами сторін. Наприклад, Український союз промисловців і підприємців (УСПП) домовився про таке партнерство з Китайською асоціацією міжнародних підрядників. Завдяки підписаному комерційному контракту Україна планує збільшити поставки в КНР продуктів харчування, зокрема олії.

«Активність китайських та українських ділових кіл свідчить про значний потенціал співробітництва між нашими країнами як у високотехнологічних галузях, у сфері розвитку інфраструктури, так і в сфері сільського господарства», - підкреслив міністр.

Активізація партнерства на діловому рівні, на його думку, також дозволить Україні потрапити на нові ринки Китаю, диверсифікувати поставки експортної продукції і збалансувати двосторонній товарообіг.

У роботі бізнес-форуму взяли участь понад 200 провідних українських і китайських компаній, які представляли майже всі галузі економіки.

Нагадаємо, Янукович перебуває з візитом у Китаї з 3 по 6 грудня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1966