Опозиція скористалася громадським протестом у власних політичних цілях і не йде на конструктивний діалог, що змушує владу активізувати діалог безпосередньо із суспільством. Зокрема, міністри українського уряду частіше зустрічатимуться з людьми, виступатимуть перед студентами у ВНЗ і відповідатимуть на всі актуальні питання. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов під час «дня відкритих дверей» Київського торгово-економічного університету.

«Коли на акції протесту вийшли студенти, вони показали, з чим не згодні - це нормальна ситуація. Але коли цей рух спробувала очолити опозиція - це вже ненормально. Їм не потрібно було з нами домовлятися, вони просто використовували цей протестний рух і це буде остання справа, коли вони прийдуть і скажуть: давайте домовимося і знайдемо вихід. Для вас - це вихід, для нас - це вихід», - сказав Арбузов, відповідаючи на запитання одного із студентів про те, чому опозиція не шукає способів вирішення конфліктної ситуації за столом переговорів з владою.

Перший віце-прем'єр сказав, що представники уряду готові зустрічатися з людьми і доносити до них зважену правдиву позицію по всіх актуальних питаннях, а не мітингові гасла.

«Ми приїдемо до вас, кожна людина повинна отримати відповідь, що сталося, чому сталося, що ми думаємо, на що ми розраховуємо, які у нас можливості, ми все це готові розповідати. Не думав я, що доведеться закласти у свій графік поїздки в університети для того, щоб пояснювати ситуацію, але життя, ймовірно, вимагає цього. Ми перейшли у нову історію», - сказав Арбузов.

Відповідаючи на репліку одного з студентів про зустріч з міністром фінансів, що відбулася раніше в КНЕУ і запам'яталася студентам, Арбузов сказав: «Вам подобається міністр фінансів? Я пришлю до вас міністра фінансів, гадаю, він буде радий почути таку оцінку. Я обіцяю, що йому скажу».

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

У Києві мітингувальники, крім акції на Майдані Незалежності, пікетують Кабмін, Верховну Раду, міністерства.

Крім того, під контролем мітингувальників знаходяться будівлі КМДА та Будинку профспілок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

138