Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов сподівається, що ситуація з протистоянням у місті найближчим часом вирішиться, і новорічні заходи вдасться провести в штатному режимі. Про це Попов заявив сьогодні під час засідання колегії КМДА.

«Я глибоко переконаний, що саме мирним політичним діалогом будуть регулюватися всі наявні спірні питання, що ми увійдемо в новий рік, 2014 рік, як цивілізована, нормальна демократична країна зі стабільністю і перспективою розвитку», - сказав Попов.

Водночас, в інтерв'ю журналістам заступник голови КМДА Віктор Корж розповів, що влада Києва розглядає варіант придбання живої ялинки, яка стане головною новорічною ялинкою країни 2014 року.

«Зараз будемо шукати варіанти, як купити, або просити наших колег, може з Івано-Франківської, Житомирської або Львівської області, щоб придбати справжню ялину, максимально можливого розміру, і встановити її, прикрасити на тому місці, де нам порадять наші кияни», - сказав Корж.

За його словами, влада столиці вирішила у зв'язку з нинішньою ситуацією, пов'язаною з акціями протесту, все ж не відмовлятися від новорічних заходів та встановлення головної ялинки. У зв'язку з цим прийнято рішення звернутися до киян і порадитися з ними щодо оптимального варіанту встановлення новорічної ялинки країни, яка б об'єднала всіх, повідомляє «УНІАН».

За поясненням Коржа, кияни можуть зателефонувати за номером 15-51 та висловити свою думку з цього приводу, зокрема, щодо можливого місця встановлення ялинки. Він також сказав, що місто продовжує готувати концертну програму. «Нічого відміняти не збираємося. І ми хочемо, щоб кияни, гості столиці і діти жили в атмосфері наших славних традицій новорічних і різдвяних свят», - зазначив заступник голови КМДА, підкресливши, що все це буде проводитись в столиці з урахуванням думки киян.

Нагадаємо, масові акції прихильників євроінтеграції у Києві та інших регіонах України почалися 21 листопада після оголошення уряду про припинення підготовки Угоди про асоціацію з ЄС, яку планувалося підписати на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

В той же день невідомі здійснили спробу штурму Адміністрації Президента.

Також мітингувальники захопили будівлю КМДА та Будинку профспілок.

Акція протесту на Майдані Незалежності в Києві триває.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

165