Начальник Головного управління МВС України в Києві Валерій Коряк припускає, що результати службової перевірки дій правоохоронців, в тому числі бійців «Беркута», при розгоні євромайдану 30 листопада в Києві будуть вже завтра. Про це Коряк повідомив в інтерв'ю журналістам.

«Я сьогодні в якості свідка давав свідчення у Головному слідчому управлінні по справі про перевищення повноважень міліцією на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада», - сказав Коряк.

Він підкреслив, що відповів на всі запитання слідчого, і вони стосувалися організації роботи правоохоронців по забезпеченню правопорядку в той день.

«Я не знаю, чи будуть мене ще допитувати. Вони тільки почали працювати. Я відповів на всі запитання. Напевно, будуть допитувати і моїх заступників, і співробітників спецпідрозділу «Беркут», які були в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності», - зазначив Коряк.

Відповідаючи на питання про те, чи завершено службове розслідування МВС щодо подій, пов'язаних з розгоном євромайдану, Коряк повідомив, що попередні результати розслідування, можливо, будуть вже завтра, повідомляє «УНІАН» .

За його словами, зараз паралельно МВС проводить службову перевірку і Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження.

Коряк підкреслив, що в рамках розслідування цієї справи підозрюваних ще немає, розслідування тільки почалося.

Також Коряк повідомив, що він продовжує виконувати обов'язки начальника столичної міліції.

«Міністр поки не прийняв рішення щодо мого прохання про відставку», - сказав він, додавши, що через напружену обстановку в столиці він продовжує керувати київською міліцією.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що начальникк Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Валерій Коряк звільнено.

На час проведення службового розслідування начальника столичної міліції Валерій Коряк відсторонено від виконання обов'язків.

Раніше начальник київської міліції взяв на себе відповідальність за розгін євромайдану.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка прогнозує, що перші результати розслідування розгону мітингу на Майдані Незалежності в Києві і зіткнень біля Адміністрації Президента з’являться після 9 грудня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

344