Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що до людей з числа учасників акції протесту, які знаходяться в будівлі КМДА, влада не має жодних претензій. Про це він сказав сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Попов підкреслив, що питання щодо захоплення самого будинку і неправомірних дій, які відбувалися під час цього в КМДА, відокремлюють від питання перебування там великої кількості людей, які висловлюють свою позицію щодо євроінтеграції на акціях в центрі столиці.

«Будівлю КМДА захопили силовим методом. Було організоване, не випадкове, а цілеспрямоване захоплення будівлі... Але ми розділяємо це питання і питання перебування там людей. Це окрема тема, і до цих людей конкретно влада не має жодних претензій», - сказав Попов, повідомляє «УНІАН».

За його словами, міська влада зробить все, щоб не було силових протистоянь в будівлі, а також спробує організувати роботу всіх служб, щоб забезпечити можливість людям, які мирно перебувають в центрі столиці, висловити свою позицію.

«Я висловлюю співчуття всім тим, хто постраждав у ніч з п'ятниці на суботу. Оцінку цій ситуації дав Президент України. Я її повністю поділяю», - сказав Попов.

Він зазначив, що зараз активно проводиться слідство прокуратурою щодо цієї ситуації. «Найближчим часом будуть надані персональні оцінки цієї ситуації. Я думаю, ми найближчим часом будемо мати по цьому питанню результат», - сказав голова КМДА.

Як повідомляв ForUm, 1 грудня мітингувальники захопили будівлі КМДА та Будинку профспілок у центрі Києва.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов просить людей, які перебувають у приміщеннях КМДА, проявити громадянську відповідальність і надати можливість людям нормально працювати для міста.

Прес-служба Київської міської державної адміністрації сподівається, що штурмовики адмінбудівлі найближчим часом повернуть оргтехніку та офісні меблі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126
Классические туфли мужские