На ранок середи, 4 грудня, у лікарнях Києва, підпорядкованих Департаменту охорони здоров'я столиці, залишаються 9 осіб, що постраждали в результаті зіткнень, які відбувалися в центрі столиці, починаючи з 30 листопада.

Про це повідомив сьогодні на засіданні колегії КМДА директор Департаменту охорони здоров'я Віталій Мохорєв.

За його словами, всі 9 пацієнтів мають ушкодження середнього і легкого ступеня тяжкості. Люди перебувають в стаціонарі Лікарні швидкої допомоги, в Олександрівській лікарні, а також в 18-й та 9-й лікарнях, передає «УНІАН».

За інформацією Мохорєва, з 30 листопада загалом за медичною допомогою до бригад «швидкої» і в лікарні звернулися 305 осіб, 120 з них направили у стаціонари.

«Жодного смертельного випадку в наших медичних закладах серед тих, хто звернувся за допомогою, немає», - зазначив Мохорєв, коментуючи поширену в окремих ЗМІ інформацію про загибель однієї людини під час зіткнень.

Мохорєв повідомив, що тепер щодня додатково для забезпечення медичної допомоги залучено від 6 до 12 автомобілів швидкої допомоги.

Як повідомляв ForUm, після розгону «Беркутом» євромайдану у Києві в ніч на 30 листопада 1 грудня у столиці і по всій країні сотні тисяч громадян вийшли на акції громадянського протесту.

Кількість міліціонерів, госпіталізованих в результаті зіткнень з учасниками мітингу в Києві, зросла до 91.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

104