Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов сподівається, що найближчим часом прокуратура встановить осіб, через неправомірні дії яких заблокована робота КМДА. Про це він сказав сьогодні на засіданні колегії КМДА, яка проходить у приміщенні Печерської райдержадміністрації.

«Хочу відзначити, що ми проводимо засідання в райдержадміністрації, тому що неправовим способом в неділю була заблокували роботу нашої адміністрації (міської. - Ред.), розбили вікна, кинули шашки, вибухові пакети... Прокуратура міста веде розслідування цього питання, проводяться слідчі дії. Найближчим часом, сподіваюся, вдасться знайти тих, хто довів до таких неправових дій. Факт вчинення неправомірних дій необхідно розслідувати до кінця», - сказав Попов, повідомляє «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, 1 грудня мітингувальники захопили будівлі КМДА та Будинку профспілок у центрі Києва.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов просить людей, які перебувають у приміщеннях КМДА, проявити громадянську відповідальність і надати можливість людям нормально працювати для міста.

Прес-служба Київської міської державної адміністрації сподівається, що штурмовики адмінбудівлі найближчим часом повернуть оргтехніку та офісні меблі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180