Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що готовий особисто взяти участь у переговорах з протестувальниками. Про це він заявив, відкриваючи засідання уряду.

«Всі гострі проблеми ми вирішимо, всі непорозуміння вирішимо, вирішимо справедливо. Я обіцяю. Всі, хто винен у протиправних діях, будуть відповідати перед законом... Уряд готовий до діалогу, я особисто готовий взяти в ньому участь», - сказав прем'єр.

За його словами, влада «продемонструвала витримку, максимальну толерантність і готовність до діалогу».

«Такий цивілізований підхід повинен бути у тих, хто протестує. Але що ми бачимо? Що окремі політичні сили не мають конструктивного плану і направляють людей на адміністративні будівлі, заважають роботі адміністративних будівель. Хто візьме на себе відповідальність за злочини? Я вимагаю, щоб лідери протестів не ховалися за спинами людей, а заявили, хто персонально за це відповідає», - сказав він, повідомляє «УНІАН».

Азаров звернувся до учасників протесту: «Ваші лідери штовхають вас на злочини. Вони намагатимуться сховатися за депутатською недоторканністю. А вам немає за кого ховатися... Тому зупиніться».

За його словами, уряд готовий забезпечити мирні і законні форми протестів.

«Мирні пікети ми будемо охороняти і захищати права громадян», - зазначив Азаров.

Він підкреслив, що закони і Конституцію нікому не можна порушувати.

Також вважає, що привід для вуличних протестів вичерпаний. «Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпано», - сказав Азаров.

Він додав, що «залишається необхідна для європейської держави робота щодо забезпечення стабільного економічного розвитку».

«Виконавча влада працює безперебійно і контролює ситуацію в країні. Ніяких збоїв, на щастя, не сталося, незважаючи на блокування роботи органів влади», - зазначив голова уряду.

Як раніше повідомляв ForUm, після того, як у ніч на 30 листопада Майдані Незалежності відбулися зіткнення між правоохоронцями та мітингувальниками, 1 грудня десятки тисяч українців вийшли на вулиці столиці з протестом.

В той же день близько 14.00 невідомі почали штурм Адміністрації Президента.

Також мітингувальники в центрі Києва увірвалися в будівлю КМДА та Будинку профспілок.

Міліція частково встановила ініціаторів заворушень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

188