Комуністична партія України вважає, що так звана опозиція свідомо провалила голосування щодо відставки уряду Азарова. Про це сьогодні заявив лідер КПУ Петро Симоненко, повідомляє прес-служба компартії.
 

Він стверджує, що замість того, щоб підтримати проект постанови комуністів про відставку уряду за зрив соціально-економічних реформ, Яценюк висуває від опозиції законопроект з формулюванням про відставку через зрив підписання угоди про євроасоціацію, прекрасно розуміючи при цьому, що у них своїх голосів за відставку не вистачає, а комуністи за законопроект з таким формулюванням голосувати не будуть.

Симоненко також підкреслив, що, якщо б на голосування винесли їхній законопроект і фракція КПУ за нього в повному складі проголосувала, то в сумі це дало б 216 голосів, яких недостатньо для прийняття рішення. «Я думаю, що лідерам опозиції замість гучних обіцянок, нескінченних фотосесій і позування на майдані, треба було б спочатку сісти і порахувати голоси, і працювати з позафракційними депутатами», - заявив лідер комуністів.

Нагадаємо, Верховна Рада України не змогла відправити Кабінет Міністрів України у відставку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

470