Сьогоднішній порядок денний засідання Верховної Ради України передбачає розгляд законопроектів про внесення змін до держбюджету, соціальної допомоги та пенсійного страхування, повідомляє кореспондент Forum'у.

Також Рада планує розглянути законопроект про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексу України щодо імплементації в національне законодавство положень ст. 19 Конвенції ООН проти корупції.

У тексті статті, зокрема, йдеться, що кожна держава-учасниця розглядає можливість вживати законодавчі та інші заходи, які можуть знадобитися для визнання в якості кримінально караного діяння, коли воно вчиняється умисно, зловживання службовими повноваженнями або службовим становищем, тобто здійснення будь-якої дії або бездіяльності, в порушення законодавства, державною посадовою особою під час виконання своїх функцій з метою одержання будь-якої неправомірної переваги для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи.

Нагадаємо, будівля Верховної Ради оточена співробітниками «Беркута», навпроти яких вишикувалися кілька тисяч мітингувальників.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158